Po okresie pandemii, która zahamowała pomysły na wypoczynek, w Jarosławiu pojawiły się propozycje nie tylko oryginalne, ale także posiadające walory poznawcze.
Jako przykład niechaj posłuży Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia, którym kieruje Monika Broszko – archeolog i historyk. Adresuje ona swoje pomysły do bardzo młodych ludzi, którzy poznawcze aspiracje mają i chcą się realizować w Jarosławiu. Spotkań, z których część ma charakter warsztatowy, było już tego lata wiele.
W czwartek, 28 lipca, w ramach części „teoretycznej” dzieci pracowały na podkładach geodezyjnych dawnej Kolegiaty Wszystkich Świętych, a następnie przyszła pora na delikatne prace archeologiczne, jak na poniższych zdjęciach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Lepiej dajcie spokój tym dzieciakom i nie naprowadzajcie je na złą drogę !!! A przykładem niech będzie przemyski Rynek, gdzie tzw. archeolodzy narobili mega gnoju i dewastacji przechodzący ludzkie pojęcie !!! A ta tzw. archeologia i archeolodzy to chyba najbardziej głupi, bezproduktywny, niedorzeczny i daremny zawód świata. Jak np. odkopią gdzieś kawałek szkieletu tudzież ucho od dzbanka to jarają się tym i podniecają jakby nie wiadomo co się stało !!!
YT.COM - BETONOZA. DLACZEGO WŁADZA KOCHA BETON?NIE WSZYSCY IDĄ PO ROZUM DO GŁOWY. BETONOZA WCIĄŻ ZALEWA MIASTA - PORTALSAMORZADOWY.PL. PO CO NAM DRZEWA W MIEŚCIE? - EKOLOGIA.PL
Z RYNKU W PRZEMYŚLU ZNIKNĘŁO WIĘKSZOŚĆ DRZEW. TO MIEJSCE ZMIENIA SIĘ NA NASZYCH OCZACH [ZDJĘCIA] - PRZEMYSL.NASZEMIASTO.PLIście schizofreniczny i depresyjny widok nędzy, biedy i rozpaczy. Totalne zniszczenie i pożoga. Brawo panowie i panie tzw. archeolodzy !!!
Lepiej dajcie spokój tym dzieciakom i nie naprowadzajcie je na złą drogę !!! A przykładem niech będzie przemyski Rynek, gdzie tzw. archeolodzy narobili mega gnoju i dewastacji przechodzący ludzkie pojęcie !!! A ta tzw. archeologia i archeolodzy to chyba najbardziej głupi, bezproduktywny, niedorzeczny i daremny zawód świata. Jak np. odkopią gdzieś kawałek szkieletu tudzież ucho od dzbanka to jarają się tym i podniecają jakby nie wiadomo co się stało !!!
YT.COM - BETONOZA. DLACZEGO WŁADZA KOCHA BETON?NIE WSZYSCY IDĄ PO ROZUM DO GŁOWY. BETONOZA WCIĄŻ ZALEWA MIASTA - PORTALSAMORZADOWY.PL. PO CO NAM DRZEWA W MIEŚCIE? - EKOLOGIA.PL
Z RYNKU W PRZEMYŚLU ZNIKNĘŁO WIĘKSZOŚĆ DRZEW. TO MIEJSCE ZMIENIA SIĘ NA NASZYCH OCZACH [ZDJĘCIA] - PRZEMYSL.NASZEMIASTO.PLIście schizofreniczny i depresyjny widok nędzy, biedy i rozpaczy. Totalne zniszczenie i pożoga. Brawo panowie i panie tzw. archeolodzy !!!