19 października na placu Rynku piknik „Czyste powietrze – zdrowy człowiek”. Spotkanie zaczyna się o g. 9 od oficjalnych wystąpień i spektaklu dla najmłodszych Bajeczna fiesta, po którym odbędą się warsztaty. Na Rynek zawita mobilna pracownia OZE, będą też stanowisko „Rowerowe kino” i animacje dla dzieci oraz gry przestrzenne. Tego dnia za odpowiednie ilości makulatury, zgniecionych butelek, puszek, a także baterie czy sprzęt AGD itp. będzie można odebrać sadzonki drzew iglastych (4 tys. sztuk!).

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze