Reklama

„Weekend z wojskiem” przy Sanockiej [ZDJĘCIA]

15 sierpnia to nie tylko święto Wniebowzięcia NMP, ale i dzień, w którym szczególną uwagą otaczamy Wojsko Polskie


fot.5 Batalion Strzelców Podhalańskich
Żołnierze, na co dzień pełniący służbę w 21 Brygadzie Strzelców Podhalańskich i 36 Batalionie Lekkiej Piechoty, zaspokoili wiedzę zarówno tych młodszych, jak i starszych uczestników pikniku.

Z tej okazji, na dolnej stacji wyciągu przy ulicy Sanockiej w Przemyślu odbył się w ramach akcji „Weekend z Wojskiem” pilnik, podczas którego –jak zapowiedzieli organizatorzy – można było zobaczyć to, co w wojsku najlepsze.

Faktycznie nie zabrakło pokazów nowoczesnego sprzętu, tradycyjnej żołnierskiej grochówki i mobilnych punktów rekrutacyjnych, gdzie każdy, kto połknął bakcyla, mógł zasięgnąć informacji o rekrutacji do służby.

Reklama

Żołnierze, na co dzień pełniący służbę w 21 Brygadzie Strzelców Podhalańskich i 36 Batalionie Lekkiej Piechoty, zarówno zaspokoili wiedzę młodszych, jak i starszych uczestników pikniku.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości