15 sierpnia to nie tylko święto Wniebowzięcia NMP, ale i dzień, w którym szczególną uwagą otaczamy Wojsko Polskie

fot.5 Batalion Strzelców Podhalańskich
Żołnierze, na co dzień pełniący służbę w 21 Brygadzie Strzelców Podhalańskich i 36 Batalionie Lekkiej Piechoty, zaspokoili wiedzę zarówno tych młodszych, jak i starszych uczestników pikniku.
Z tej okazji, na dolnej stacji wyciągu przy ulicy Sanockiej w Przemyślu odbył się w ramach akcji „Weekend z Wojskiem” pilnik, podczas którego –jak zapowiedzieli organizatorzy – można było zobaczyć to, co w wojsku najlepsze.
Faktycznie nie zabrakło pokazów nowoczesnego sprzętu, tradycyjnej żołnierskiej grochówki i mobilnych punktów rekrutacyjnych, gdzie każdy, kto połknął bakcyla, mógł zasięgnąć informacji o rekrutacji do służby.
Żołnierze, na co dzień pełniący służbę w 21 Brygadzie Strzelców Podhalańskich i 36 Batalionie Lekkiej Piechoty, zarówno zaspokoili wiedzę młodszych, jak i starszych uczestników pikniku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze