Reklama

Wezwała pogotowie, bo znajomy nie podał jej herbaty

Dziś, 28 stycznia, ok. g. 1 w nocy policjanci z Leżajska interweniowali wobec 55-letniej mieszkanki tego miasta.

Ponieważ doszło do wywołania niepotrzebnej czynności pogotowia ratunkowego, na miejsce zostali wezwani policjanci.

Służby medyczne wezwała 55-letnia kobieta do swojego znajomego. Ratownicy zbadali mężczyznę i stwierdzili, że jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Wtedy będąca pod dwpływem alkoholu kobieta przyznała, że wezwała pomoc, bo mężczyzna nie chciał podać jej herbaty.  

Teraz 55-latką zajmie się sąd. Grozi jej kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna.   


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości