Kolej zakończyła prace przy wiaduktach na ul. Elektrownianej i Morawskiej. Ruch został przywrócony i odbiło się to na komunikacji w centrum Jarosławia. Już nie ma korków na ul. Poniatowskiego i Słowackiego, z którymi kierowcy zmagali się od wiosny.
W godzinach szczytu wyjazd z Jarosławia w kierunku[paywall] Pruchnika zabierał sporo czasu. Pokonanie skrzyżowania ul. Słowackiego, Poniatowskiego i Pruchnickiej zajmowało kilkadziesiąt minut. Drogowcy zapewniali, że po zakończeniu remontu dwóch wiaduktów kolejowych sytuacja się unormuje. Prace na przejazdach linii kolejowej Kraków – Medyka miały potrwać do końca października. Wiadukty otwarto wcześniej. Wyjazd z miasta w stronę południową przestał być uciążliwy.
W układzie komunikacyjnym Jarosławia brakuje drugiego mostu na Sanie. Pokazuje to ruch w stronę Szówska, a dalej Lublina przez jedyną istniejącą przeprawę. Między rondem w Szówsku a mostem i dalej do ronda – przy wjeździe na obwodnicę – korki są codziennością.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dziury w nawierzchni pozostały przy nowym wiadukcie. Samochody jadące od Pruchnickiej zjeżdżają do środka jezdni powodując ryzyko zderzenia z jadącymi z przeciwka.
Dziury w nawierzchni pozostały przy nowym wiadukcie. Samochody jadące od Pruchnickiej zjeżdżają do środka jezdni powodując ryzyko zderzenia z jadącymi z przeciwka.