Reklama

Wiadukty otwarte. Poniatowskiego odkorkowana

05/10/2017 17:00

Kolej zakończyła prace przy wiaduktach na ul. Elektrownianej i Morawskiej. Ruch został przywrócony i odbiło się to na komunikacji w centrum Jarosławia. Już nie ma korków na ul. Poniatowskiego i Słowackiego, z którymi kierowcy zmagali się od wiosny.

W godzinach szczytu wyjazd z Jarosławia w kierunku[paywall] Pruchnika zabierał sporo czasu. Pokonanie skrzyżowania ul. Słowackiego, Poniatowskiego i Pruchnickiej zajmowało kilkadziesiąt minut. Drogowcy zapewniali, że po zakończeniu remontu dwóch wiaduktów kolejowych sytuacja się unormuje. Prace na przejazdach linii kolejowej Kraków – Medyka miały potrwać do końca października. Wiadukty otwarto wcześniej. Wyjazd z miasta w stronę południową przestał być uciążliwy.

W układzie komunikacyjnym Jarosławia brakuje drugiego mostu na Sanie. Pokazuje to ruch w stronę Szówska, a dalej Lublina przez jedyną istniejącą przeprawę. Między rondem w Szówsku a mostem i dalej do ronda – przy wjeździe na obwodnicę – korki są codziennością.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kierowca - niezalogowany 2017-10-06 10:41:11

    Dziury w nawierzchni pozostały przy nowym wiadukcie. Samochody jadące od Pruchnickiej zjeżdżają do środka jezdni powodując ryzyko zderzenia z jadącymi z przeciwka.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama