O 120 etatów Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie zwiększyła liczbę wolnych miejsc w służbie celno-skarbowej w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu. Z pewnością to znakomita informacja dla kandydatów, którzy złożyli podania w finalizowanym obecnie postępowaniu kwalifikacyjnym.
Postępowanie kwalifikacyjne do pracy w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu rozpoczęło się jeszcze pod koniec lipca ub.r. Na ogłoszenie, które dotyczyło 50 wolnych stanowisk służbowych wpłynęło ponad 900 ofert[paywall].
– Dzięki zwiększeniu do 170 liczby wolnych etatów mundurowych, więcej osób, które złożyły podania w ramach tego naboru ma szansę założyć mundur funkcjonariusza – zapewniła rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie starszy aspirant Edyta Chabowska.
Wiadomo już, iż osoby, które pozytywnie zakończą cały proces postępowania rekrutacyjnego, trafią do służby w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu w: Medyce, Korczowej, Budomierzu, Przemyślu (łącznie 135 etatów), Rzeszowie, Jasionce ( 18 etatów) a także Krośnie, Krościenku i Barwinku (17 etatów).
– Kandydaci przeszli kolejno testy wiedzy, sprawności fizycznej, test psychologiczny i kompetencyjny. Zakończył się także etap rozmów kwalifikacyjnych. O ostatecznej zdolności do służby kandydatów orzeknie komisja lekarska podległa MSWiA – podsumowała E. Chabowska.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Więcej... bo 40 i 50 latkowie "uciekają" na emeryturę. Chory system tej służby, nie mający nic wspólnego dobrem Państwa, promujący nepotyczne "koterie" uzależnione od partyjniaków i kleru.
@sewerynIdź już do swojej kobiety niech Cię utuli i pogłaska :D
Więcej... bo 40 i 50 latkowie "uciekają" na emeryturę. Chory system tej służby, nie mający nic wspólnego dobrem Państwa, promujący nepotyczne "koterie" uzależnione od partyjniaków i kleru.
@sewerynIdź już do swojej kobiety niech Cię utuli i pogłaska :D