Przez kilka dni na terenie powiatów: jarosławskiego, przemyskiego, przeworskiego oraz lubaczowskiego trwać będzie szkolenie zintegrowane żołnierzy 34 Batalionu Lekkiej Piechoty z Jarosławia, wchodzącego w skład 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej w Rzeszowie.
Jako pierwsi, w sobotę, 19 czerwca br., szkolenie rozpoczęli żołnierze z rzeszowskiego Batalionu Lekkiej Piechoty i kompanii dowodzenia 3 Podkarpackiej BOT.
– To podsumowanie szkolenia indywidualnego i specjalistycznego. Zajęcia prowadzone są na[paywall] terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego w Nowej Dębie. Szkolenie zintegrowane jest jedną z form szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej i realizowane jest w trybie szkolenia poligonowego. Dzięki niemu żołnierze w formie praktycznej podnoszą swoje umiejętności indywidualne, specjalistyczne oraz zespołowe – wytłumaczył rzecznik prasowy 3 PBOT kpt. Witold Sura.
W ostatnim tygodniu czerwca br. szkolenie zintegrowane rozpocznie jarosławski batalion. Żołnierze z Jarosławia, Przemyśla, Przeworska czy Lubaczowa po raz pierwszy zajęcia odbędą w rejonie odpowiedzialności 34 Batalionu Lekkiej Piechoty w czterech powiatach: jarosławskim, przemyskim, przeworskim oraz lubaczowskim. Strzelania specjalistyczne prowadzić będą na poligonie w Nowej Dębie.
– Każdy żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej raz w roku jest zobowiązany odbyć 14-dniowe szkolenie zintegrowane. Ma ono podsumować i uporządkować nabytą wiedzę, którą pozyskał w toku szkolenia na poszczególnych etapach. Dodatkowo szkolenie zintegrowane w istotny sposób urealnia praktyczne działania i bardzo pozytywnie wpływa na zgranie żołnierzy w pododdziale – podsumował dowódca 3 Podkarpackiej BOT płk Dariusz Słota.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy....hahahahaha, kupa śmiechu, łażenie po chodnikach, niech lepiej wezmą przykład jak regularna armia na rosyjskich poligonach zapindala, a nasze tzw. wojsko: pokazy sprawności dla przedszkolaków, chodzenie jak klerycy grupkami po chodnikach, a na osiedlach w lokalnej społeczności chodzenie w samych slipkach i pokazywanie świńskich tatuaży... na klatkach schodowych i bez koszulek śmieci wyrzucają... takie mamy WOTY-POTY
Święta racja ! To jest zbiór jakiś chorych na umyśle osobników obojga płci , po jednym strzale rozpierzchli by się po krzakach ! Zresztą ich " twórca" też ma coś z głową! Przykład mam zresztą , sąsiad jest takim " żołnierzem" jak ma wolne to chodzi pijany a do jednostki wraca podreperować zdrowie i uciec od gderajacej żony!
Jeden, przeciętny facet z GRU i rozwali 50 "dzielnych" żołnierzyków! Czy ta ministerialna askaryda wie co czyni? Błazen...
Pewnie trzeba będzie klękać przed nimi na ulicy i błagać, żeby nie strzelali - a może niech strzelają-wolę to niż szczepionkę.
Zamiast krytykować niemadry człowieku spróbuj sam jak to jest być w WOT i później oceniaj... dobrze... A te śmieci to mógłbyś sam wynieść np. pomóc sąsiadowi... nie musiałby wychodzić bez koszulki ????
Coś w tym jest.WYBIERAM 4 STRZAŁY W SERCE - WP.PLLepiej zejść z tego świata niż zostać kaleką do końca życia etc. 250 000 NOP 460 ZGONÓW 35 PRZYPADKÓW GŁUCHOTY 25 ŚLEPOTY - WOLNEMEDIA.NETPs. Mówisz masz !!!SANEPID ZMUSI DO SZCZEPIEŃ POD LUFAMI KARABINÓW - BOMEGA.PLPs. 2KACZYŃSKI STARASZY PRZYMUSEM SZCZEPIEŃ DLA POLAKÓW - WOLNEMEDIA.NET
Dear Sir or Madam, Are you in a difficult financial situation or are you?Do you need funds to start your own business? Do you need to settle your debt?pay off bills or start a nice business? Do you have low credit?scoreand you have difficulty getting a loan from local banks and othersFinancial institutions? we offer loans listed below Such as:a) Personal loan, business expansion.b) Business start-up and education.c) Debt Consolidation. We offer a loan with a low interest rate of 3% and we offer no credit checksPersonal loan, debt consolidation loan, venture capital, businessloan, education loan, housing loan OR "loan for any reason!" Note: Interested candidates should contact us by e-mail for further informationinformation about our loan program. contact e-mail: tffinance01@gmail.comwhat's the app: +393510676189
...hahahahaha, kupa śmiechu, łażenie po chodnikach, niech lepiej wezmą przykład jak regularna armia na rosyjskich poligonach zapindala, a nasze tzw. wojsko: pokazy sprawności dla przedszkolaków, chodzenie jak klerycy grupkami po chodnikach, a na osiedlach w lokalnej społeczności chodzenie w samych slipkach i pokazywanie świńskich tatuaży... na klatkach schodowych i bez koszulek śmieci wyrzucają... takie mamy WOTY-POTY
Święta racja ! To jest zbiór jakiś chorych na umyśle osobników obojga płci , po jednym strzale rozpierzchli by się po krzakach ! Zresztą ich " twórca" też ma coś z głową! Przykład mam zresztą , sąsiad jest takim " żołnierzem" jak ma wolne to chodzi pijany a do jednostki wraca podreperować zdrowie i uciec od gderajacej żony!
Jeden, przeciętny facet z GRU i rozwali 50 "dzielnych" żołnierzyków! Czy ta ministerialna askaryda wie co czyni? Błazen...