Ponad 100 osób zebrało się przy pomniku św. Jana Pawła II w Przemyślu, aby odtańczyć Wielkanocny Taniec Uwielbienia.
Spotkanie na placu Niepodległości trwało godzinę. W tym czasie wykonano kilka układów tanecznych. Z czasem do ok. 50-osobowej grupy animatorów Diakonii Uwielbienia Tańcem dołączały się kolejne osoby.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na twarzach wypisane szaleństwo, zbiorowa histeria, całkowite oddanie swemu guru. Sekta w natarciu.
Ciekawe co na to Bóg? Przecież to zwykłe bałwochwalstwo!
Taniec Wielkanocny miał na celu radość, z tego że Chrystus Zmartwychwstał oraz pokazanie, że nie jest On obojętny wielu ludziom. Młodzi, którzy tańczyli wierzą w Boga, należą do różnych wspólnot. I nie jest to żadne bałwochwalstwo - tylko wiara w Boga
Na twarzach wypisane szaleństwo, zbiorowa histeria, całkowite oddanie swemu guru. Sekta w natarciu.
A... co to niby miało na celu?
Ciekawe co na to Bóg? Przecież to zwykłe bałwochwalstwo!