Reklama

Wielkanocny Taniec Uwielbienia w Przemyślu [galeria]

12/04/2015 18:03

Ponad 100 osób zebrało się przy pomniku św. Jana Pawła II w Przemyślu, aby odtańczyć Wielkanocny Taniec Uwielbienia.

Spotkanie na placu Niepodległości trwało godzinę. W tym czasie wykonano kilka układów tanecznych. Z czasem do ok. 50-osobowej grupy animatorów Diakonii Uwielbienia Tańcem dołączały się kolejne osoby.
Całość zakończyła modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Lolek Kremówka rules - niezalogowany 2015-04-13 09:34:32

    Na twarzach wypisane szaleństwo, zbiorowa histeria, całkowite oddanie swemu guru. Sekta w natarciu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Dada98 - niezalogowany 2015-04-13 10:20:36

    A... co to niby miało na celu?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    m-k - niezalogowany 2015-04-14 16:11:05

    Ciekawe co na to Bóg?  Przecież to zwykłe bałwochwalstwo!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości