Reklama

Wielkie Oczy: Wilk chciał się zaciągnąć do służby w BiOSG?

07/01/2024 19:40

Funkcjonariuszy SG z Korczowej zaskoczył w okolicach Wielkich Oczu samotny wilk. Chodzą słuchy, że chciał wziąć udział w naborze do służby w BiOSG.

Jak przekazała służba prasowa BiOSG, nie trzeba było wywoływać go z lasu, bo sam znalazł mundurowych, którzy – biorąc pod uwagę teren, w którym się znajdowali zrobili… wielkie oczy.

Nabór do służby w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej prowadzony jest w sposób ciągły, a w tym roku planowane jest przyjęcie rekordowej liczby 200 osób. Wilk tym razem do rekrutacji nie przystąpi, ale jak podkreślają mundurowi:

„jest jeszcze dla niego nadzieja na karierę w roli psa służbowego”.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości