Tegoroczna edycja Międzynarodowego Przemyskiego Festiwalu „Salezjańskie Lato Muzyczne” składała się z siedmiu koncertów, które odbywały się w archikatedrze, na Zamku Kazimierzowskim i w kościele Księży Salezjanów. Różnorodność repertuaru i gatunków muzycznych prezentowanych podczas tegorocznych koncertów sprawiła, że 18. edycja wydarzenia, trwającego od 27 lipca do 5 sierpnia, była wyjątkowo ciekawa.
Trzy koncerty odbyły się na Zamku Kazimierzowskim. Licznie przybyłym gościom zaprezentowali swój talent wokalny i instrumentalny: Wioletta Fluda (fortepian), Sebastian Szumski (bartton), Maciej Gallas (tenor), Leszek Suszycki (gitara), Barbara Borowicz (klarnet) i Bartosz Sałdan (perkusja).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
a pani Renia na ambonce:):):)