Reklama

Wierni obrządku wschodniego poświęcili pokarmy [GALERIA]

W kościołach obrządku wschodniego trwają Święta Wielkiej Nocy.

W Przemyślu główne uroczystości odbywają się w  Archikatedralnym soborze greckokatolickim św. Jana Chrzciciela w Przemyślu. Główne uroczystości koncelebruje ksiądz Arcybiskup dr Eugeniusz Popowicz Metropolita Przemysko-Warszawski. Po uroczystym sobotnim nabożeństwie arcybiskup poświęcił pokarmy i złożył wiernym życzenia świąteczne.      

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości