fot.UMiG Narol" class="news__photo" >
Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Narolu odwiedził Wiesław Drabik, autor ponad 200 bajek, wierszy i opowiadań dla dzieci.
Na spotkanie z pisarzem zostali zaproszeni uczniowie klas drugich ze Szkół Podstawowych w Rudzie Różanieckiej i w Narolu.
„Pan Wiesław opowiadał dzieciom jak powstaje książka, pokazywał drukarskie makiety książek. Prezentował książeczki napisane przez siebie, które dzieci oglądały z ogromnym zainteresowaniem. Autor zorganizował dla dzieci mini konkurs z zagadkami. Okazały się one bardzo proste i wiele dzieci w nagrodę otrzymało zakładkę do książki albo naklejkę. Pan Wiesław Drabik chcąc pokazać uczniom, że rymowanie wcale nie jest trudne, układał rymy do ich imion. Dzieci były zachwycone spotkaniem z autorem, którego bajeczki znały i lubiły” – informują organizatorzy spotkania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze