Reklama

Więźniowie pomagali sprzątać nabrzeże Sanu

Dziesiątki worków, pełnych śmieci zebrali pracownicy przemyskiego magistratu i więźniowie Zakładu Karnego w Medyce podczas akcji porządkowania terenów nad Sanem.

Oczywiście to nie pierwsza (i nie ostatnia) akcja, w której udział biorą osadzeni z zakładu karnego. Ta trwała dwa dni – 4 i 5 lipca br. Pokazała, że  absolutnie nie dbamy o środowisko naturalne ani  o piękno i czystość własnego miasta[paywall]. Wiele godzin zajęło zebranie opakowań po wysokoprocentowych napojach, porozrzucanych w okolicach boiska oraz na terenie przylegającym do ścieżki rowerowej przy ul. Focha. Nie lepiej wyglądało Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II, a dokładnie: okolice wylotów ulicy Żeromskiego, teren pod tarasem oraz okolice schodów prowadzących do Sanu. Tam, obok opakowań po alkoholu, dominowały m.in.: torebki po przekąskach, napojach i opakowania po papierosach. Tylko na wysokości ulic: Wilsona, Sportowej i Jagiellońskiej zebrano ponad 70 worków śmieci – każdy o pojemności 120 litrów.

Niebawem planowane są kolejne tego typu akcje.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Theo - niezalogowany 2019-07-16 18:25:27

    Strzelać do tych wynaturzonych, sqrviałych pacanów, najpierw z plastikowej, a jak to nie przyniesie skutku, z ostrej amunicji !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Anna - niezalogowany 2019-07-16 19:39:49

    WSTYD !  BRUDASY ! czy w domach też mają taki  chlew..?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    vales - niezalogowany 2019-07-16 20:27:49

    skoro wiadomo że codziennie tam przesiadują nad tym sanem i zawsze zostają śmieci to jednak patrol mógł by tam przejść wieczorkiem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama