W auli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Żurawicy odbyła się wigilia dla osób starszych i samotnych z terenu gminy.
Niezapomniany wieczór wigilijny uświetniły wspaniałe jasełka przygotowane przez żurawicką młodzież szkolną[paywall]. To już czwarty taki wieczór przygotowany przez pracownice Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żurawicy we współpracy z ZSP nr 1 w Żurawicy. To uroczyste spotkanie przy wigilijnym stole zaszczycili swą obecnością m.in.: wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk, przewodniczący rady gminy Maciej Gałuszka, wiceprzewodniczący rady gminy i jednocześnie sołtys Żurawicy Janusz Rabka, ks. dziekan Marian Hofman oraz radni gminy Żurawica.
Zorganizowanie wigilii byłoby niemożliwe bez hojności sponsorów. Byli to: Bank Spółdzielczy w Żurawicy, firma Stalprofil Żurawica, firma Czexbud Żurawica, Spółdzielnia Rolnicza w Żurawicy, Piekarnia „Marcel” w Bolestraszycach oraz Witold Beer.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze