Reklama

Wigilia dla starszych i samotnych w Żurawicy

W auli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Żurawicy odbyła się wigilia dla osób starszych i samotnych z terenu gminy.

Niezapomniany wieczór wigilijny uświetniły wspaniałe jasełka przygotowane przez żurawicką młodzież szkolną[paywall]. To już czwarty taki wieczór przygotowany przez pracownice Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żurawicy we współpracy z ZSP nr 1 w Żurawicy. To uroczyste spotkanie przy wigilijnym stole zaszczycili swą obecnością m.in.: wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk, przewodniczący rady gminy Maciej Gałuszka, wiceprzewodniczący rady gminy i jednocześnie sołtys Żurawicy Janusz Rabka, ks. dziekan Marian Hofman oraz radni gminy Żurawica.

Zorganizowanie wigilii byłoby niemożliwe bez hojności sponsorów. Byli to: Bank Spółdzielczy w Żurawicy, firma Stalprofil Żurawica, firma Czexbud Żurawica, Spółdzielnia Rolnicza w Żurawicy, Piekarnia „Marcel” w Bolestraszycach oraz Witold Beer.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama