Reklama

Wiosenna Scena Młodych w nadsańskim grodzie – koncert studentów Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu

01/06/2026 14:46

29 maja br. na deskach sali koncertowej Towarzystwa Muzycznego w Przemyślu odbył się koncert studentów Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu.

Wśród artystów, na co dzień studiujących w Poznaniu, którzy tego dnia zachwycili swoją grą publiczność byli: Natalia Polaszek, Kacper Kubica, a także absolwenci przemyskiej szkoły muzycznej –Karol Nowiński oraz Jakub Podwyszyński.

W roli gospodarzy przyjmujących swych starszych kolegów wystąpiło trio smyczkowe uczniów ZPSM w Przemyślu, którego skład stanowiły:  Apolonia Ścibor, Gabriela Majchrowicz oraz Martyna Polnik.  

Ten koncert był dla nas ważny, bo niebawem mamy egzaminy, a za rok dyplomy. Potrzebujemy jak najwięcej się ogrywać, grać jak najwięcej koncertów. To ważne, żeby uczyć się walczyć z tremą, ze stresem. A odnośnie grania tutaj w Przemyślu – jest to dodatkowo wielka przyjemność. Miło zobaczyć znajome twarze, zagrać przed znajomymi i pokazać się z jak najlepszej strony

Reklama

powiedział m.in. Karol Nowiński.  

MB 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama