29 maja br. na deskach sali koncertowej Towarzystwa Muzycznego w Przemyślu odbył się koncert studentów Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu.
Wśród artystów, na co dzień studiujących w Poznaniu, którzy tego dnia zachwycili swoją grą publiczność byli: Natalia Polaszek, Kacper Kubica, a także absolwenci przemyskiej szkoły muzycznej –Karol Nowiński oraz Jakub Podwyszyński.
W roli gospodarzy przyjmujących swych starszych kolegów wystąpiło trio smyczkowe uczniów ZPSM w Przemyślu, którego skład stanowiły: Apolonia Ścibor, Gabriela Majchrowicz oraz Martyna Polnik.
– Ten koncert był dla nas ważny, bo niebawem mamy egzaminy, a za rok dyplomy. Potrzebujemy jak najwięcej się ogrywać, grać jak najwięcej koncertów. To ważne, żeby uczyć się walczyć z tremą, ze stresem. A odnośnie grania tutaj w Przemyślu – jest to dodatkowo wielka przyjemność. Miło zobaczyć znajome twarze, zagrać przed znajomymi i pokazać się z jak najlepszej strony
Reklama
– powiedział m.in. Karol Nowiński.
MB
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze