W poniedziałek, 12 lutego, policjanci z Ropczyc zatrzymali do kontroli drogowej kierującą volkswagenem. Wcześniej trzymali zgłoszenie, że może być ona nietrzeźwa. Za kierownicą pojazdu siedziała 39-letnia mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego.
Co więcej, kobieta przewoziła dwójkę swoich nastoletnich dzieci. Miała w organizmie ponad promil alkoholu.
Pojazd został przekazany najbliższej osobie, a dzieci bezpiecznie dotarły do szkoły. Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy.
Grozi jej wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów. Trwa sprawdzenie, czy 39-latka swoim zachowaniem nie naraziła dzieci na utratę życia lub zdrowia.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze