Do dzielnicowego z Wiśniowej zgłosił się mężczyzna, który znalazł saszetkę z dużą sumą pieniędzy. W środku znajdowało się ponad 11 tys. zł.
Mieszkaniec Wiśniowej nie miał wątpliwości, że zguba powinna trafić do swojego właściciela, a dzielnicowy zadziałał błyskawicznie.
„Policjant ten z racji dobrego rozeznania terenu pomógł znalazcy szybko mnie odnaleźć i moja własność wróciła do mnie w ciągu kilkunastu minut zanim zdążyłem się zorientować, że w ogóle zgubiłem moją saszetkę”
– czytamy w liście, który do komendanta strzyżowskiego posterunku przysłał wdzięczny właściciel. (foto: KPP Strzyżów)

em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze