Reklama

Wjechał motocyklem w zaparkowany samochód

W poniedziałek, 15 maja, po g. 15, oficer dyżurny brzozowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Wynikało z niego, że na drodze powiatowe pomiędzy Izdebkami a Hłudnem zderzyły się pojazdy.

Przybyły na miejsce patrol ustalił, że 64-letni mieszkaniec powiatu nowotarskiego, który prowadził motocykl Harley Davidson, na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad motocyklem i zderzył się ze stojącym na poboczu hyundaiem. 31-letni kierowca osobówki, mieszkaniec powiatu świdnickiego jechał z przeciwka, a dojeżdżając do wierzchołka wzniesienia, na łuku drogi, zauważył jadących od Izdebek motocyklistów i zjeżdżając maksymalnie do prawej krawędzi i zatrzymał się.

Jak podała brzozowska komenda: „z trzema motocyklistami rozminął się bezpiecznie, natomiast czwarty z motocyklistów zderzył się z hyundaiem”. Kierowca hyundaia i motocyklista zostali przewiezieni do szpitala. Pasażerom osobówki – 31-letniej kobiecie i dwójce dzieci w wieku 6 i 3 lat nic się nie stało. Co więcej, piąty z motocyklistów, 65-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego widząc, że jego kolega na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w samochód, próbował ich ominąć, ale również nie zapanował nad swoim motocyklem i wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nie doznał żadnych obrażeń. Kierujący w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Reklama


fot.KPP Brzozów


fot.KPP Brzozów
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości