Reklama

Wjechał w ogrodzenie. Miał prawie promil alkoholu

26/09/2023 11:09

W niedzielę, 17 września, przed g. 19 w Młodowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 18-letniego motorowerzysty.

Kierujący motorowerem marki Rieju MRT, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił kontrolę nad pojazdem, wjechał w słupek gazowniczy i ogrodzenie prywatnej posesji. Okazało się, że w organizmie młodego kierowcy krąży prawie promil alkoholu. Jego prawo jazdy zostało natychmiast zatrzymane, a on sam przewieziony do szpitala.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama