Reklama

Wjechała do rowu i ukryła się w betonowym przepuście. Była pijana

W czwartek 5 stycznia około g. 12:30, dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie, że w miejscowości Pełkinie, pojazd wjechał do przydrożnego rowu.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego, na miejscu zastali strażaków i karetkę pogotowia. Jak się wstępnie okazało, 31- letnia mieszkanka gminy Tryńcza wjechała do rowu, a gdy próba wyjechania z niego na wstecznym biegu nie powiodła się, kobieta opuściła pojazd i schowała się w betonowym przepuście. Stamtąd wyciągnęli ją strażacy.

W organizmie kobiety wykryto ponad 2 promile alkoholu. Jak podała jarosławska komenda, w trakcie interwencji, kobieta wykazała się agresją i nie reagowała na wydawane polecenia. Trafiła do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiała, została przesłuchana i usłyszała zarzuty dotyczące kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i znieważenia policjantów.


em.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości