Reklama

Wjechała w ogrodzenie. Była trzeźwa

32-latka z Dynowa za mocno docisnęła pedał gazu i staranowała ogrodzenie posesji.


fot.KMP Przemyśl
Do kolizji doszło w niedzielę, 10 bm., na ulicy Przemyskiej w Dubiecku.

Do kolizji doszło w niedzielę, 10 bm., kwadrans przed godziną 17, na ulicy Przemyskiej w Dubiecku. Kobieta podróżująca osobowym peugeotem 206 jechała od strony Dynowa. Najwidoczniej przeceniła swoje możliwości i nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Skończyło się utratą panowania nad kierownicą, w efekcie czego auto zjechało na lewe pobocze, obróciło się tyłem i uderzyło w ogrodzenie. Na szczęście 32-latka jechała sama, więc nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. Wiadmo też, że była trzeźwa. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym otrzymała mandat karny.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości