32-latka z Dynowa za mocno docisnęła pedał gazu i staranowała ogrodzenie posesji.

fot.KMP Przemyśl
Do kolizji doszło w niedzielę, 10 bm., na ulicy Przemyskiej w Dubiecku.
Do kolizji doszło w niedzielę, 10 bm., kwadrans przed godziną 17, na ulicy Przemyskiej w Dubiecku. Kobieta podróżująca osobowym peugeotem 206 jechała od strony Dynowa. Najwidoczniej przeceniła swoje możliwości i nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Skończyło się utratą panowania nad kierownicą, w efekcie czego auto zjechało na lewe pobocze, obróciło się tyłem i uderzyło w ogrodzenie. Na szczęście 32-latka jechała sama, więc nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. Wiadmo też, że była trzeźwa. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym otrzymała mandat karny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze