Reklama

Wkrótce „odpedalanie”. Burmistrz Kisiel odcina się od homofobii

Sporym echem na Podkarpaciu, a nawet w Polsce, odbiła się odpowiedź burmistrza Przeworska Leszka Kisiela na pytanie jednego z internautów, kiedy dojdzie do... „odpedalania naszego kraju”? Włodarz miasta nad Mleczką odparł, że „wkrótce”...

Był piątek, 21 czerwca br. Długi weekend. Na facebook’owym fanpage’u Moje Miasto Przeworsk pojawił się wątek związany z akcją odkomarzania Przeworska. Nie była zbyt długa i merytoryczna (jak większość na tym portalu), ale uczestniczył w niej sam burmistrz miasta nad Mleczką[paywall]. W pewnym momencie jeden z uczestników „dyskusji” zapytał burmistrza: „A kiedy będą odpedalać nasz kraj?” Odpowiedź zdumiała. Brzmiała: „Wkrótce”.

Lawina ruszyła... Jego komentarz spotkał się z... pozytywnym i negatywnym odzewem internautów. Wpis dostał kilka popularnych „lajków”, a jeden z dyskutantów napisał: „Brawo Leszku. Pozdrowienia z emigracji”. Inny z internautów z kolei zaczął dociekać, na czym polega owo „odpedalanie”? Odpowiedzi się nie doczekał. Niektórzy byli zbulwersowani. Jeden z nich napisał: „O Jezu, to mój burmistrz. Panie burmistrzu, czy naprawdę chce mnie pan zmusić do emigracji z moich ukochanych rodzinnych stron ze względu na homoseksualizm? Głosowałem na pana... Naprawdę źle się teraz czuję, co innego losowe osoby z internetu, a co innego polityk, którego znam z żelaznych polskich wartości, do których zalicza się gościnność i otwartość zgodnie z tradycją Rzeczpospolitej Obojga Narodów”.

Reklama

Nazajutrz, 22 czerwca br., post, wraz ze wszystkimi komentarzami, został usunięty.

Nie jestem żadnym homofobem!

Jak już wspomnieliśmy, sprawę szybko podchwyciły media. Jako jeden z pierwszych internetowy portal natemat.pl. Zapytaliśmy w Urzędzie Miasta Przeworska o to, czy burmistrz Leszek Kisiel wyda jakieś oświadczenie w tej sprawie. Usłyszeliśmy, że odpowiedź udzielona m.in. wspomnianemu portalowi takową jest. Żadnych innych nie będzie.

– Zgodnie z zasadą „na głupie pytanie podobna odpowiedź” wpisałem, że wkrótce, aby uciąć idiotyczny wpis. Bardzo proszę nie przypisywać mi jakiś homofobicznych zachowań. To nie są moje poglądy. Nic nie poradzę, że ktoś wpisuje takie teksty. Gdyby był na moim profilu, to bym go usunął. Niestety ten profil nie jest mój – podsumował L. Kisiel.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2019-07-04 15:07:14

    I miał  burmistrz pełną racje . Dosyć - co ma miejsce w ostatnim czasie  nachalnej polityki tzw. "tolerancji   seksualnej" .  Musi być zmienione  Prawo  dotyczące   uprawnień samorządów  lokalnych . Ono w tej chwili jest przez te  dewianckie środowiska   wykorzystywane . Ich zdaniem można atakować Kościół   sugerując  czy wręcz  mówiąc ,że  cały Kościół  jest zepsuty , i to jest nagłaśniane prze ich zwolenników i zarazem wrogów naszego państwa i narodu , tak narodu  nie społeczeństwa.  zwolenników  dewiantów seksualnych  czyli : pedałów , lesb , szemali  , tranwestytów i inne "wynalazki diabelskie". Duże zmiany nastąpią   po jesiennych wyborach do polskiego parlamentu - zwłaszcza gdy będzie większość konstytucyjna .Zmiany  jak wspomniałem   w prawie   samorządowym , którego konsekwencja będzie  zakaz wszelkich  marszy dewiantów. Jeśli chcą się  onanizować , to we własnych 4-ch kątach , a nie na ulicy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jerry - niezalogowany 2019-07-07 08:54:18

    mk jesteś jednym z tych co nigdzie nie byli i nic nie widzieli. Jesz mięso z biedronki i żyjesz z socjalu. Nie płacisz podatków i nie oglądałeś filmu "Kler"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2019-07-13 13:59:44

    tzw/jerry/ ,nie wiesz nic o mnie , więc dlaczego piszesz stanowczym  tonie takie brednie . Rozumiem , że piszesz o sobie . No , to wypada ci współczuć .Skąd wiesz  ;jak ci się wydaje , jakie mam dochody ?Skąd wiesz gdzie pracuje , jakie mam dochody? ITD. Więc przestań pisać brednie  wobec braku rzeczowych argumentu , nieuku  lewacki 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama