Pod koniec lipca br., dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące włamania do jednego z domów w Radymnie. Sprawca miał ukraść m.in. alkohol, sok malinowy, dwa słoiki miodu, trzy zegarki, dwa telefony komórkowe, dwa sygnety oraz gotówkę. Łączne straty pokrzywdzony oszacował na kwotę ponad 900 zł.
Trop zaprowadził mundurowych z komisariatu w Radymnie na sąsiednią posesję. Tam, w stodole, natrafili na 46-letniego mieszkańca Radymna. W miejscu jego zatrzymania policjanci zabezpieczyli część skradzionych przedmiotów. Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do policyjnej izby zatrzymań. 46-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem popełnionej w warunkach recydywy. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze