Autobus zaparkowany przy kościele w miejscowości Nienadowa okazał się łakomym kąskiem dla rabusiów.
W piątek, 2 bm., około godziny 22.30 nieznani sprawcy włamali się do autobusu PKS i usiłowali otworzyć bileterkę kasy, gdzie znajdowały się pieniądze ze sprzedaży biletów.
– Zamierzonego celu nie osiągnęli z uwagi na skuteczne zabezpieczenie kasy – informuje KMP Przemyśl, której dyżurny odebrał zgłoszenie o włamaniu i próbie kradzieży w sobotę ok. g. 17 – Powstałe straty wstępnie oszacowano na kwotę 1000 złotych.
Oględziny miejsca przestępstwa wykonali policjanci z Dubiecka z udziałem technika kryminalistyki. W chwili obecnej wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia.
Policjanci poszukują świadków, którzy mogli widzieć w pobliżu autobusów podejrzanie zachowujące się osoby. Wszelkie sygnały proszę kierować na nr tel. (16) 677 33 10 lub telefon alarmowy Policji 997.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze