13 parom z terenu gminy Radymno w 2020 r. przypada 50. rocznica zawarcia małżeństwa. Z tej okazji jubilatów odwiedził wójt Bogdan Szylar.
W gminie Radymno celebracja złotych godów przybrała niecodzienną formułę. Zamiast organizować spotkanie dla wszystkich jubilatów, z wizytą do nich wybrał się wójt gminy Bogdan Szylar. 20 sierpnia zawitał[paywall] do państwa Barbary i Jana Majcherów ze Świętego, Janiny i Józefa Marciaków z Michałówki, Stanisławy i Piotra Sałów z Łazów, Anny i Tadeusza Skowronków ze Skołoszowa, Genowefy i Stanisława Wojtowiczów ze Skołoszowa, Krystyny i Józefy Skupieniów ze Skołoszowa, Marii i Józefa Płachetków z Ostrowa, Stanisławy i Kazimierza Szymańskich z Ostrowa, Danuty i Stanisława Łamaszów z Sośnicy, Anny i Juliana Ludwikowskich z Sośnicy, Janiny i Mariana Jaworskich z Zamojsciec, Marii i Mariana Szetlaków z Duńkowic oraz Janiny i Michała Sobolewskich z Duńkowic. Jak przystało na tego typu okazję, wójt nie poszedł w gości z „ pustą ręką”. Małżeństwom z 50-letnim stażem z terenu swojej gminy wręczył kwiaty, pamiątkowe dyplomy, drobne podarunki, a także odznaczył medalami nadanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Oczywiście do prezentów za każdym razem dołączał szczere gratulacje oraz życzenia dalszych lat w zdrowiu i wspólnej miłości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nowa"tradycja"Jak dobrze pójdzie to w każde święto państwowe a i kościelne włodarze będą odwiedzać nas w domach gdzie mamy świetować czy kto chce czy też nie chce.Odmówić nie odmówisz.A jak odmówisz to zastanawiać sie będą dlaczego
Niedługo będą dawać medale tym co nie wyłysieją do 80 tki. Wy nie macie innego zajęcia tylko robić błazenadę. Tradycja iście od naszych somsiadow że wschoda MEDALE
Moi dziadkowie w zeszłym tygodniu obchodzili złote gody. Impreza niespodzianka się udała. :D W prezencie od cioci dostali iRobota wystarczyło, że raz pokazałam im obsługę i więcej już pomocy nie potrzebowali w jego uruchomieniu. :)
Nowa"tradycja"Jak dobrze pójdzie to w każde święto państwowe a i kościelne włodarze będą odwiedzać nas w domach gdzie mamy świetować czy kto chce czy też nie chce.Odmówić nie odmówisz.A jak odmówisz to zastanawiać sie będą dlaczego
Niedługo będą dawać medale tym co nie wyłysieją do 80 tki. Wy nie macie innego zajęcia tylko robić błazenadę. Tradycja iście od naszych somsiadow że wschoda MEDALE
Moi dziadkowie w zeszłym tygodniu obchodzili złote gody. Impreza niespodzianka się udała. :D W prezencie od cioci dostali iRobota wystarczyło, że raz pokazałam im obsługę i więcej już pomocy nie potrzebowali w jego uruchomieniu. :)