Gminy Fredropol i Żurawica otrzymały tytuł „Wzorowej Gminy” w prestiżowym ogólnopolskim konkursie pod tą samą nazwą.
Konkurs na terenie Podkarpacia zorganizowany został przez Wydawnictwo „Europa Press Media” pod honorowym patronatem marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla oraz przewodniczącego Konwentu Powiatów Województwa Podkarpackiego Józefa Jodłowskiego, jednocześnie starosty rzeszowskiego.
Gmina Żurawica także została jednym z laureatów Ogólnopolskiego Konkursu „Wzorowa gmina”. Kapituła nagrody przyznała wyróżnienia w kilku kategoriach. Były to: sport, oświata, ekologia, turystyka, służba zdrowia, edukacja i bezpieczeństwo. Władze Żurawicy otrzymały ją w ostatniej z wymienionych. Gala finałowa, podczas której wręczono pamiątkowe statuetki i certyfikaty potwierdzające przyznanie tytułu „Wzorowa gmina”, odbyła się w Rzeszowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Doczekaliśmy się prawdziwego Gospodarza całej Gminy. Tak trzymać i nie zwalniać a wkrótce inne Gminy będą duuużo za Nami co zresztą już widać.
Z całym szacunkiem , ale Liderem inwestycji jest burmistrz Cieszanowa. Zapraszam do tej gminy. To co uczynił ten człowiek w gminie przewyższa wszystkich, nie wspominając nawet prezydenta miasta Przemyśla, które choć nie jest w tej samej lidze, nie dorasta mu do pięt, ale to prawdziwy gospodarz i wizjoner i przede wszystkim potrafi dobierać sobie fachowców a nie partaczy.
Fredropol liderem inwestycji ! Tak trzymać brawa dla Wójta jako lidera.
Nie ma sensu powtarzać się z tymi peanami, przez to nie przybędzie chwały temu człowiekowi. A może to tak w ramach poprawy swojego samopoczucia? :)
Brawo Panie Wójcie !!! Właściwy człowiek na właściwym miejscu !!!
Brawo Panie Wójcie!
Doczekaliśmy się prawdziwego Gospodarza całej Gminy. Tak trzymać i nie zwalniać a wkrótce inne Gminy będą duuużo za Nami co zresztą już widać.
Z całym szacunkiem , ale Liderem inwestycji jest burmistrz Cieszanowa. Zapraszam do tej gminy. To co uczynił ten człowiek w gminie przewyższa wszystkich, nie wspominając nawet prezydenta miasta Przemyśla, które choć nie jest w tej samej lidze, nie dorasta mu do pięt, ale to prawdziwy gospodarz i wizjoner i przede wszystkim potrafi dobierać sobie fachowców a nie partaczy.