Reklama

Wór medali jarosławskiej „Cobry” [ZDJĘCIA, WIDEO]

19/04/2026 11:09

11 kwietnia br. w Roźwienicy odbyły się zawody Chikara Cup pod patronatem Polskiej Federacji Combat Ju-Jiutsu.


Autor: MR

W wydarzeniu z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Szkoła Sztuk Walki „Cobra” Jarosław, którą reprezentowało aż 34 zawodników. Po emocjonujących, stojących na wysokim poziomie technicznym i niezwykle zaciętych pojedynkach, reprezentanci Cobry wywalczyli łącznie 35 medali z czego 9 krążków mieniło się złotem, 15 – srebrem a 11 – brązem.

– Wynik ten potwierdza zarówno wysoki poziom sportowy zawodników, jak i skuteczność pracy szkoleniowej prowadzonej w naszym klubie

– powiedział jeden z trenerów Cobry sensei Ireneusz Frankiewicz. Podkreślił, że na szczególne wyróżnienie zasługuje Maja Wojdyło, która podjęła rywalizację w dwóch kategoriach – w formule grapplingu oraz full contact – pokazując wszechstronność, wytrzymałość i sportowego ducha walki i zdobywając w nich kolejno złoto i srebro.

Reklama

Worek medali

Tytuł najlepszego zawodnika „Cobry” podczas turnieju zdobył Bartosz Wilk. Znakomita postawa całej drużyny przełożyła się również na triumf w klasyfikacji drużynowej. W grapplingu złote medale powędrowały do: Antoniny Wałczyńskiej, Mai Junik, Gabrieli Gąsior, Kamili Skiby, Wiktora Frankiewicza, Bartosza Wilka, Kacpra Kukułki i Jeremiego Kuśnierza. Srebro w tej kategorii wywalczyli: Maja Kukułka, Amelia Bichajło, Marta Myrun, Maja Piróg, Zofia Wałczyńska, Kinga Krzyworączka, Ewa Krzyworączka, Kornelia Brudniak i Filip Brudniak, a brąz: Martyna Krawczyk, Iga Miszczuk, Jagoda Kurecka, Tola Strumska, Sara Szaj, Jowita Wilk, Alan Bichajło, Daniel Wilk, Dawid Gilarski, Fabian Bichajło oraz Gabriel Wójcik.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/04/2026 11:09
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama