Reklama

Wpadł z narkotykami, bo... groził znajomemu wiatrówką

Kryminalni z Dębicy prowadzili postępowanie w sprawie 42-latka, który miał grozić swojemu znajomemu bronią pneumatyczną konsekwencją czego miało być jego ranienie.

Podczas przeszukania domu podejrzanego policjanci znaleźli susz roślinny, haszysz i amfetaminę. Okazało się także, że na strychu prywatnego domu w gminie Żyraków uprawiał on konopie indyjskie. Zabezpieczono 29 roślin.

42-latek odpowie za groźby karalne oraz uprawę i posiadanie niedozwolonych środków odurzających. Prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania, więc mieszkaniec Zawierzbia najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.  

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.  

Reklama


fot.KPP Dębica
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości