Kryminalni z Dębicy prowadzili postępowanie w sprawie 42-latka, który miał grozić swojemu znajomemu bronią pneumatyczną konsekwencją czego miało być jego ranienie.
Podczas przeszukania domu podejrzanego policjanci znaleźli susz roślinny, haszysz i amfetaminę. Okazało się także, że na strychu prywatnego domu w gminie Żyraków uprawiał on konopie indyjskie. Zabezpieczono 29 roślin.
42-latek odpowie za groźby karalne oraz uprawę i posiadanie niedozwolonych środków odurzających. Prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania, więc mieszkaniec Zawierzbia najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.
Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze