Reklama

Wręczyli stypendia 27 uczniom

31/01/2015 07:31

27 uczniów z terenu gminy Oleszyce otrzymało stypendia od miejscowego stowarzyszenia „Czas na pomoc”. Łączna kwota przyznanej pomocy to 5400 zł.

Pieniądze są nagrodą za wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia. Aby mieć szanse na takie wyróżnienie, trzeba się wykazać dobrymi i bardzo dobrymi ocenami, wybijając się na tle szkoły i jednocześnie pozostawać w trudnej sytuacji materialnej.

„Czas na pomoc” przyznaje stypendia od 2010 r. Do końca 2013 r. wypłaciło 22 tys. zł. W 2014 r. doszło 2800 zł, a w bieżącym 5400 zł. – Cieszy nas, że co roku możemy przeznaczać coraz większe sumy na stypendia. Największą zasługę w tym mają wszyscy, którzy przekazują 1procent podatku na naszą organizację. Uśmiech na twarzy dzieci, o których los nieraz zapomniał, jest dla nas największą nagrodą – mówi prezes stowarzyszenia Zbigniew Dorota.

Reklama

Aby wesprzeć działalność stowarzyszenia i mieć swój udział w ufundowaniu stypendiów, można przekazać 1 proc. podatku na KRS 0000357556.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości