Reklama

Wrześniowy Męski Różaniec w Przemyślu. Strugi deszczu nie przeszkodziły w modlitwie

2 września w sanktuarium Matki Bożej Niepokalanej oo. Franciszkanów w Przemyślu mężczyźni modlili się, by wynagradzać Niepokalanemu Sercu Matki Bożej, ale też w intencji obrońców Ojczyzny – w 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Mszy świętej z okazji wrześniowego Męskiego Różańca w Przemyślu przewodził ks. bp Stanisław Jamrozek.

Gościem specjalnym był natomiast o. dr Wojciech Kiełtyka OFMConv, który opowiedział o błędach w praktykowaniu wiary.

Po mszy zebrani tradycyjnie przemaszerowali ulicami Przemyśla w procesji różańcowej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama