2 września w sanktuarium Matki Bożej Niepokalanej oo. Franciszkanów w Przemyślu mężczyźni modlili się, by wynagradzać Niepokalanemu Sercu Matki Bożej, ale też w intencji obrońców Ojczyzny – w 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej.
Mszy świętej z okazji wrześniowego Męskiego Różańca w Przemyślu przewodził ks. bp Stanisław Jamrozek.
Gościem specjalnym był natomiast o. dr Wojciech Kiełtyka OFMConv, który opowiedział o błędach w praktykowaniu wiary.
Po mszy zebrani tradycyjnie przemaszerowali ulicami Przemyśla w procesji różańcowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze