W niedzielę, 2 kwietnia, przed g. 17, dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w Łopuszce Wielkiej.
Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 41-letni mieszkaniec gminy Kańczuga prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, stracił panowanie nad prowadzoną mazdą i wjechał do przydrożnego rowu gdzie dachował.
Mundurowym nie umknął fakt, że kierowca znajdował się w stanie wskazującym na spożycie. Badanie wykazało ok. 3 promile w jego organizmie.
Nie umknęło również to, że 41-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
Jak podała przeworska policja, za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze