Reklama

Wsiadł za kółko pijany. Dachował k. Przeworska. To jednak nie wszystko...

W niedzielę, 2 kwietnia, przed g. 17, dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w Łopuszce Wielkiej.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 41-letni mieszkaniec gminy Kańczuga prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, stracił panowanie nad prowadzoną mazdą i wjechał do przydrożnego rowu gdzie dachował.

Mundurowym nie umknął fakt, że kierowca znajdował się w stanie wskazującym na spożycie. Badanie wykazało ok. 3 promile w jego organizmie.

Nie umknęło również to, że 41-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Jak podała przeworska policja, za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Reklama


fot.KPP Przeworsk
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości