Reklama

Wspólna wigilia podkarpackich służb mundurowych

24/12/2023 09:47

Mundurowy opłatek odbył się w czwartek, 21 grudnia na terenie 1. Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie.

– Święta to dobry czas, by doceniać chwile, zauważać ludzi, którzy żyją obok nas, dziękować za to, że są

– mówił gospodarz miejsca, gen. bryg. Tadeusz Nastarowicz.

Głos zabrała również nowo powołana wojewoda Teresa Kubas-Hul dziękując zebranym za każdy dzień służby  na rzecz naszego kraju.

Nie zabrakło tradycyjnego dzielenia się opłatkiem i wspólnego śpiewania kolęd przy akompaniamencie wojskowej orkiestry.

W spotkaniu udział w wzięli podkarpaccy żołnierze oraz funkcjonariusze Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Straży Ochrony Kolei, Służby Celno-Skarbowej, Straży Miejskiej czy Inspekcji Transportu Drogowego.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama