Mundurowy opłatek odbył się w czwartek, 21 grudnia na terenie 1. Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie.
– Święta to dobry czas, by doceniać chwile, zauważać ludzi, którzy żyją obok nas, dziękować za to, że są
– mówił gospodarz miejsca, gen. bryg. Tadeusz Nastarowicz.
Głos zabrała również nowo powołana wojewoda Teresa Kubas-Hul dziękując zebranym za każdy dzień służby na rzecz naszego kraju.
Nie zabrakło tradycyjnego dzielenia się opłatkiem i wspólnego śpiewania kolęd przy akompaniamencie wojskowej orkiestry.
W spotkaniu udział w wzięli podkarpaccy żołnierze oraz funkcjonariusze Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Straży Ochrony Kolei, Służby Celno-Skarbowej, Straży Miejskiej czy Inspekcji Transportu Drogowego.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze