Z inicjatywy Stowarzyszenia Rekonstrukcji Strojów Historycznych „Damy i Huzary” i przy współpracy z Przemyskim Centrum Kultury i Nauki „Zamek” przemyski Rynek rozbrzmiał najpiękniejszymi polskimi kolędami.
Program pod tytułem „Wędrujemy z kolędą” zgromadził wiele osób. W pięknej scenerii przemyskich ulic – Franciszkańskiej i Kazimierzowskiej oraz Rynku, tuż przy ogromnej choince i równie imponującej szopce bożonarodzeniowej członkowie stowarzyszenia na czele z jego szefem Andrzejem Kaweckim i zgromadzonymi sprawili, że panował iście magiczny klimat. Na koniec nie zabrakło łamania się opłatkiem i ciepłych, świątecznych życzeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze