Reklama

Wspólne kolędowanie. Znakomity pomysł, magiczny klimat na przemyskim Rynku [ZDJĘCIA]

Z inicjatywy Stowarzyszenia Rekonstrukcji Strojów Historycznych „Damy i Huzary” i przy współpracy z Przemyskim Centrum Kultury i Nauki „Zamek” przemyski Rynek rozbrzmiał najpiękniejszymi polskimi kolędami.

Program pod tytułem „Wędrujemy z kolędą” zgromadził wiele osób. W pięknej scenerii przemyskich ulic – Franciszkańskiej i Kazimierzowskiej oraz Rynku, tuż przy ogromnej choince i równie imponującej szopce bożonarodzeniowej członkowie stowarzyszenia na czele z jego szefem Andrzejem Kaweckim i zgromadzonymi sprawili, że panował iście magiczny klimat. Na koniec nie zabrakło łamania się opłatkiem i ciepłych, świątecznych życzeń.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości