Za zorganizowanie przewozu znacznych ilości środków odurzających na teren Polski będzie odpowiadał 38-latek zatrzymany dzięki współpracy przemyskiej policji z Podkarpackim Urzędem Celno-Skarbowym. Za kratkami może spędzić od 3 do 15 lat.
Nakierowane działania w sprawie zwalczania przestępczości narkotykowej przemyscy policjanci i funkcjonariusze Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego prowadzili jeszcze w kwietniu. Doprowadziły one do zatrzymania 38-letniego mężczyzny, u którego zabezpieczyli ponad 11 kg suszu marihuany o szacunkowej wartości 790 tys. zł.
Już wtedy Sąd Rejonowy w Przemyślu zastosował wobec niego tymczasowy areszt. W lipcu Sąd Okręgowy w Przemyślu go przedłużył.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze