Reklama

Współpraca służb i 11 kg suszu marihuany

Za zorganizowanie przewozu znacznych ilości środków odurzających na teren Polski będzie odpowiadał 38-latek zatrzymany dzięki współpracy przemyskiej policji z Podkarpackim Urzędem Celno-Skarbowym. Za kratkami może spędzić od 3 do 15 lat.

Nakierowane działania w sprawie zwalczania przestępczości narkotykowej przemyscy policjanci i funkcjonariusze Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego prowadzili jeszcze w kwietniu. Doprowadziły one do zatrzymania 38-letniego mężczyzny, u którego zabezpieczyli ponad 11 kg suszu marihuany o szacunkowej wartości 790 tys. zł.

Już wtedy Sąd Rejonowy w Przemyślu zastosował wobec niego tymczasowy areszt. W lipcu Sąd Okręgowy w Przemyślu go przedłużył.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości