Porozumienie podpisano dziś, 28 marca, w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału SG w Przemyślu.
Straż Graniczną reprezentował komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Robert Rogoz, a 3. Podkarpacką Brygadę Obrony Terytorialnej jego dowódca płk Dariusz Słota.
Współpraca ma dotyczyć: wymiany informacji i doświadczeń, udzielania specjalistycznego wsparcia technicznego, prowadzenia wspólnych działań i przedsięwzięć szkoleniowych.
Od 2018 roku jednostki przeprowadziły 7 wspólnych zadań. Pogranicznicy przeszkolili ok. 380 żołnierzy BOT.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Qrvva! Już mogą nie kręcić "Watachy". Wystarczy lajf z działania 3PBOT z SG. Monty Pytonem mi to zalatuje...
3 Podkarpacka BRYGADA Obrony Terytorialnej! nie batalion !!!! Proszę douczyć redaktorów niczym zaczną coś pisać i publikować odnośnie związków taktycznych, oddziałów i pododdziałów funkcjonujących w strukturach sił zbrojnych
No cóż. Pomyłka zaczerpnięta z serwisu prasowego Straży Granicznej: https://www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl/bie/aktualnosci/32243,Wspolpraca-Bieszczadzkiego-Oddzialu-SG-z-Brygada-Obrony-Terytorialnej.html
Jeśli już funkcjonariusze nie wiedzą to nikt nie wie
Qrvva! Już mogą nie kręcić "Watachy". Wystarczy lajf z działania 3PBOT z SG. Monty Pytonem mi to zalatuje...
3 Podkarpacka BRYGADA Obrony Terytorialnej! nie batalion !!!! Proszę douczyć redaktorów niczym zaczną coś pisać i publikować odnośnie związków taktycznych, oddziałów i pododdziałów funkcjonujących w strukturach sił zbrojnych
Jak to dzieci.