Reklama

Współpraca Straży Granicznej z brygadą Obrony Terytorialnej

Porozumienie podpisano dziś, 28 marca, w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału SG w Przemyślu.

Straż Graniczną reprezentował komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Robert Rogoz, a 3. Podkarpacką Brygadę Obrony Terytorialnej jego dowódca płk Dariusz Słota.

Współpraca ma dotyczyć: wymiany informacji i doświadczeń, udzielania specjalistycznego wsparcia technicznego, prowadzenia wspólnych działań i przedsięwzięć szkoleniowych.

Od 2018 roku jednostki przeprowadziły 7 wspólnych zadań. Pogranicznicy przeszkolili ok. 380 żołnierzy BOT. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    AlliGayThor - niezalogowany 2019-03-28 20:07:48

    Qrvva! Już mogą nie kręcić "Watachy". Wystarczy lajf z działania  3PBOT z SG. Monty Pytonem mi to zalatuje...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    żołnierz - niezalogowany 2019-03-28 21:20:28

    3 Podkarpacka BRYGADA Obrony Terytorialnej! nie batalion !!!! Proszę douczyć redaktorów niczym zaczną coś pisać i publikować odnośnie związków taktycznych, oddziałów i pododdziałów funkcjonujących w strukturach sił zbrojnych

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2019-03-28 23:08:34

    Jak to dzieci.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama