Reklama

Wszedł pod koła. Był pijany

To, że obecne przepisy wymagają u kierowców ustąpienia pierwszeństwa podczas zbliżania się do przejść dla pieszych nie zwalnia z obowiązku zachowania rozwagi również pieszych uczestników ruchu drogowego.

Za nic miał to jednak 52-letni mieszkaniec Jarosławia, który w sobotę 4. czerwca wtargnął na jezdnię wprost przed nadjeżdżającego fiata, którym kierował o 6 lat starszy Jarosławianin.

Jak się okazało, kierowca był trzeźwy. Pieszy natomiast po przetransportowaniu do szpitala „wydmuchał” ponad 2 promile.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości