To, że obecne przepisy wymagają u kierowców ustąpienia pierwszeństwa podczas zbliżania się do przejść dla pieszych nie zwalnia z obowiązku zachowania rozwagi również pieszych uczestników ruchu drogowego.
Za nic miał to jednak 52-letni mieszkaniec Jarosławia, który w sobotę 4. czerwca wtargnął na jezdnię wprost przed nadjeżdżającego fiata, którym kierował o 6 lat starszy Jarosławianin.
Jak się okazało, kierowca był trzeźwy. Pieszy natomiast po przetransportowaniu do szpitala „wydmuchał” ponad 2 promile.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze