W przedostatni piątek lutego Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Jordana w Przemyślu otworzyła swoje progi dla nowych uczniów i ich rodziców. Dzień otwarty był okazją do prezentacji placówki i sukcesów jej wychowanków.
Dyrektor „jedenastki” Beata Kosicka-Siwak przedstawiła ofertę szkoły oraz pracujących w niej pedagogów. Przyszli pierwszoklasiści mieli okazję obejrzeć krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów szkoły, a także zwiedzić sale lekcyjne i uczestniczyć w specjalnie przygotowanych na tę okazję zajęciach otwartych. Najmłodsi uczestnicy spotkania wykazali się dużą odwagą, chętnie biorąc udział w proponowanych im zabawach. Spotkanie obecnym wychowankom oddziałów przedszkolnych i ich rodziców z pewnością ułatwi podjęcie decyzji, jaką jest wybór szkoły.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze