Do zdarzenia doszło w piątek, 15 bm., w jednym z prywatnych domów w miejscowości Bolestraszyce.
– W piątek dyspozytor pogotowia ratunkowego w Przemyślu około godz. 8.40 powiadomił dyżurnego przemyskiej jednostki o wybuchu gazu w domu jednorodzinnym w Bolestraszycach w gminie Żurawica – informuje oficer prasowy KMP w Przemyślu sierż. szt. Marta Fac. – Policjanci zabezpieczyli teren. Na miejsce skierowano ekipę dochodzeniowo-śledczą. Wstępnie ustalono, że w budynku doszło do pożaru na parterze domu, w wyniku czego zamieszkujący tam samotnie 63-letni mężczyzna z oparzeniami został przewieziony do szpitala. Zniszczeniu uległa znaczna część domu i jego wyposażenie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze