40 nowych, wygodnych foteli-leżanek trafiło do Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu. To kolejny dar od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.
Od wielu lat rodzice chorych dzieci, przebywających w szpitalu na Monte Cassino, bardzo narzekali na brak odpowiedniego pomieszczenia czy leżaka, na którym mogliby czuwać przy swoich pociechach. To się zmieni[paywall].
Kilka dni temu do przemyskiego szpitala, a konkretnie na oddziały dziecięce, trafiło 40 foteli-leżanek, będących efektem zaangażowania mieszkańców miasta w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.
– W imieniu wszystkich rodziców, ale i mieszkańców miasta serdecznie dziękujemy Fundacji WOŚP oraz jej szefowi Jerzemu Owsiakowi za ten dar. Te piękne czerwone fotele, zakupione są dla rodziców, którzy czuwają w nocy przy swoich chorych pociechach. Nie będą musieli już tułać się po podłogach, siedzieć kilka godzin na twardych stołkach. Fotele są czerwone, jak nasze dobre, płonące serca pełne miłości. Są wygodne, rozkładane i można z nich korzystać nieodpłatnie – powiedziała jedna z matek chorych dzieci, przebywających w placówce na Monte Cassino.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niech sobie te czerwone furmanki zabierze do swojej hacjenty
No to teraz pjelengnjarki i doktore bedom miały na czym przeleżec swoje dyżury- o takem polskem my walczyli ...
JUREKNA CO JA DAJĘ TOBIEDO SKARBONKIPIENIĄDZENA WERSALKICZY SPRZĘTDO LECZENIA
zawsze jest wybór można leżeć na na podłodze Obyście nie musieli wybierać bo ze sprzętu każdy korzysta a może tak by odmówił skoro mu przeszkadza
Po pierwsze nie od Jurka Owsiaka, tylko WOŚP, bo te fotele nie ufundował szpitalowi z własnych pieniędzy, a po drugie to pieniądze darczyńców, zbierane przy udziale wielu wolontariuszy, więc nie róbcie z tego człowieka takiego filantropa.
niektóre komentarze tylko świadczą o ciemnocie mentalnej i pochodzeniowej... Tam zawsze będzie bida...
To, że wiesz to z własnego doświadczenia nie znaczy, że wszyscy to robią, XD
Bardzo fajna rzecz dla rodziców dzieci. U mnie na oddziale też jest parę takich foteli i rodzice są zadowoleni.
Właśnie jestem w szpitalu z dzieckiem ... super sprawa przy czuwania nocnym i trochę godności dla rodziców
POpatrz na Owsiaka inaczej https://dorzeczy.pl/kraj/88853/Najwiekszy-szkodnik-sluzby-zdrowia-i-chorujacych.html
Niech sobie te czerwone furmanki zabierze do swojej hacjenty
No to teraz pjelengnjarki i doktore bedom miały na czym przeleżec swoje dyżury- o takem polskem my walczyli ...
żal mi Cię