Reklama

Wygodne fotele od Jurka Owsiaka dla przemyskiego szpitala

40 nowych, wygodnych foteli-leżanek trafiło do Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu. To kolejny dar od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.

Od wielu lat rodzice chorych dzieci, przebywających w szpitalu na Monte Cassino, bardzo narzekali na brak odpowiedniego pomieszczenia czy leżaka, na którym mogliby czuwać przy swoich pociechach. To się zmieni[paywall].

Kilka dni temu do przemyskiego szpitala, a konkretnie na oddziały dziecięce, trafiło 40 foteli-leżanek, będących efektem zaangażowania mieszkańców miasta w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.

– W imieniu wszystkich rodziców, ale i mieszkańców miasta serdecznie dziękujemy Fundacji WOŚP oraz jej szefowi Jerzemu Owsiakowi za ten dar. Te piękne czerwone fotele, zakupione są dla rodziców, którzy czuwają w nocy przy swoich chorych pociechach. Nie będą musieli już tułać się po podłogach, siedzieć kilka godzin na twardych stołkach. Fotele są czerwone, jak nasze dobre, płonące serca pełne miłości. Są wygodne, rozkładane i można z nich korzystać nieodpłatnie – powiedziała jedna z matek chorych dzieci, przebywających w placówce na Monte Cassino.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2018-10-29 16:58:33

    Niech sobie te czerwone furmanki zabierze do swojej hacjenty

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    AmpeR - niezalogowany 2018-10-29 18:28:27

    No to teraz pjelengnjarki i doktore bedom miały na czym przeleżec swoje dyżury- o takem polskem my walczyli ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pajacu - niezalogowany 2018-10-29 18:44:12

    żal mi Cię

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama