Reklama

Wyjątkowe drogie zdjęcia z granicy

23/06/2019 12:00

Mandatem ukarano obywateli Holandii, którzy weszli na pas kontrolny na granicy w rejonie Budomierza.

Cudzoziemcy podróżujący pojazdem marki Opel, łamiąc zakaz wjazdu, dostali się w rejon pasa drogi granicznej. Na miejscu postanowili wejść na pas kontrolny i wykonać serię zdjęć ze znakiem granicznym w tle. Wszystko zarejestrował monitoring. Strażnicy graniczni, którzy przyłapali osoby na gorącym uczynku, za niestosowanie się do znaków drogowych oraz zakazów wejścia na pas drogi granicznej nałożyli mandaty karne o łącznej kwocie 400 złotych.

Straż Graniczna przypomina, że zgodnie z rozporządzeniem wojewody podkarpackiego wejście na pas drogi granicznej z wyłączeniem oznakowanych szlaków turystycznych jest wykroczeniem, za które grozi mandat karny do 500 złotych. Należy stosować się do znaków umieszczonych na drogach dojazdowych oraz bezpośrednio w rejonie granicy.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama