Mandatem ukarano obywateli Holandii, którzy weszli na pas kontrolny na granicy w rejonie Budomierza.
Cudzoziemcy podróżujący pojazdem marki Opel, łamiąc zakaz wjazdu, dostali się w rejon pasa drogi granicznej. Na miejscu postanowili wejść na pas kontrolny i wykonać serię zdjęć ze znakiem granicznym w tle. Wszystko zarejestrował monitoring. Strażnicy graniczni, którzy przyłapali osoby na gorącym uczynku, za niestosowanie się do znaków drogowych oraz zakazów wejścia na pas drogi granicznej nałożyli mandaty karne o łącznej kwocie 400 złotych.Straż Graniczna przypomina, że zgodnie z rozporządzeniem wojewody podkarpackiego wejście na pas drogi granicznej z wyłączeniem oznakowanych szlaków turystycznych jest wykroczeniem, za które grozi mandat karny do 500 złotych. Należy stosować się do znaków umieszczonych na drogach dojazdowych oraz bezpośrednio w rejonie granicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze