Reklama

Wykup mieszkań z bonifikatą do końca roku

Na wniosek Klubu Radnych SLD przemyscy radni przedłużyli do końca 2017 r. termin składania wniosków o wykup mieszkania z bonifikatą. Wszystko przez ogromne zainteresowanie tym projektem.

Przypomnijmy, że pod koniec 2015 r. przemyscy radni kolejny raz zdecydowali o przyznaniu atrakcyjnych bonifikat dla osób, którzy zdecydowały się wykupić zajmowane przez siebie mieszkanie. W zależności od formy własności danego budynku i ilości sprzedawanych w nim mieszkań zniżki[paywall] wynosiły od 80 do nawet 95 procent. Skorzystanie z preferencyjnych zasad było możliwe do końca 2016 r. 30 stycznia br., podczas sesji Rady Miejskiej w Przemyślu szef Klubu Radnych SLD Janusz Zapotocki zgłosił projekt w sprawie zmian w uchwale sprzed ponad roku.

– Zaproponowaliśmy wydłużenie terminu wykupu do końca tego roku. Zrobiliśmy to oczywiście z myślą o naszych mieszkańcach. Zainteresowanie było ogromne, jednak nie wszyscy zdążyli złożyć wniosek. Cieszę się, że wszyscy radni poparli nasz pomysł. Teraz, między innymi dzięki 500+, również ci mniej zamożni będą mieli szansę na własne lokum. I zyskają pewność, że nikt ich nie będzie straszył eksmisją – powiedział J. Zapotocki.

Reklama


O tym, jak duży otrzyma się opust, decyduje forma własności danego budynku i ilość sprzedanych w nim mieszkań.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2017-02-16 20:22:19

    Ja już czekam od czerwca 2016 roku bo wtedy złożyłem wszystkie dokumenty na wykup i na razie cisza żadnego odzewu a jak byłem w urzędzie to mi powiedzieli czeba czekać tylko pytanie ile? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czarny - niezalogowany 2017-02-16 20:51:47

     ''ogromne zainteresowanie'' to chyba przesada  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2017-12-22 21:53:02

    No moja babcia w końcu wykupila ale trochę to trwało bo ponad rok i dwa miesiące ale jest tylko ta bonifikata 95% to jest nie prawda czyste klamstwo tylko 70% dają czyli tanio nie było w porównaniu do moich sąsiadów gdzie takie same mieszkanie wykupili za grosze kiedyś a zaznaczę że babcia mieszka na tym mieszkaniu od samego początku jak tylko powstał budynek a to były lata 60 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama