Duży namiot, a w nim wieszaki z ubraniami. Na placu przed dawnym Gimnazjum Nr 2 przy ulicy Ratuszowej w Przemyślu można za darmo znaleźć dla siebie ciepłą odzież.
„Chcesz pomóc – zostaw ciepłą kurtkę, płaszcz, sweter, bluzę, dres na wieszaku. Marzniesz? Weź ubranie! – zachęcają pomysłodawcy akcji „Wymień się ciepłem”.
W czwartek, 13 bm. w jej inauguracji wzięli udział: Wojciech Bakun, prezydenta Przemyśla i Ewa Sawicka, przewodnicząca tutejszej Rady Miejskiej. Na placu przed dawnym Gimnazjum Nr 2 staną namiot z wieszakami, na których wszyscy chętni mogli zostawiać ubrania, zaś potrzebujący zabrać je stamtąd. Punkt jest czynny w godzinach od godz. 8 do 22.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Drugi sukces nowego Prezydenta . Pierwszy otwarcie kafejki na torach . Brawo , brawo , brawo .
A trzeci podwyżka pensji dla siebie... brawo brawo brawo
panie Bakun już widzę że nic dobrego z tej prezydentury nie będzie...
Co by nie zrobił i tak będziecie marudzić. Od czegoś musi zacząć. Miasta z dna nie podniesie, za bardzo Pan Choma je pogrążył. Tu trzeba pokoleń
pani ewa zawsze usmiechnieta i miła pamietam jak tłumaczyła z ruskiego na nasz pozdrowienia pani ewo
To miasto już wogóle się nie podniesie bo nikomu na tym nie zależy .Niech na całym świecie wojny byle grajdołek Przmyśł zaciszny , byle Przemyśl spokojny .
Drugi sukces nowego Prezydenta . Pierwszy otwarcie kafejki na torach . Brawo , brawo , brawo .
A trzeci podwyżka pensji dla siebie... brawo brawo brawo
Stanął (on namiot) a nie staną!