Reklama

Wymień się ciepłem z potrzebującymi

17/12/2018 16:30

Duży namiot, a w nim wieszaki z ubraniami. Na placu przed dawnym Gimnazjum Nr 2 przy ulicy Ratuszowej w Przemyślu można za darmo znaleźć dla siebie ciepłą odzież.

„Chcesz pomóc – zostaw ciepłą kurtkę, płaszcz, sweter, bluzę, dres na wieszaku. Marzniesz? Weź ubranie! – zachęcają pomysłodawcy akcji „Wymień się ciepłem”.

W czwartek, 13 bm. w jej inauguracji wzięli udział: Wojciech Bakun, prezydenta Przemyśla i Ewa Sawicka, przewodnicząca tutejszej Rady Miejskiej. Na placu przed dawnym Gimnazjum Nr 2 staną namiot z wieszakami, na których wszyscy chętni mogli zostawiać ubrania, zaś potrzebujący zabrać je stamtąd. Punkt jest czynny w godzinach od godz. 8 do 22.

„Zachęcamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w akcję „Wymiana ciepła”, wiedząc, że możemy liczyć na ich szczodrość i chęć niesienia pomocy” – zachęcają władze miasta.
red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kasia - niezalogowany 2018-12-17 16:55:38

    Drugi sukces nowego Prezydenta . Pierwszy otwarcie kafejki na torach . Brawo , brawo , brawo .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pepo - niezalogowany 2018-12-17 17:30:35

    A trzeci podwyżka pensji dla siebie... brawo brawo brawo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2018-12-17 21:00:26

    Stanął (on namiot) a nie staną!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama