Chcesz pomóc? Zostaw ciepłą kurtkę, płaszcz, sweter, bluzę, dres na wieszaku. Marzniesz? Weź ubranie!
Rozpoczął się okres chłodów, a zimowa aura przypomina nam, jak wiele osób potrzebuje ciepłych ubrań, które pozwolą im przetrwać ten trudny czas. Mając to na względzie i chcąc przynajmniej w części im ulżyć Przemyśl przyłączył się do ogólnopolskiej akcji "Wymiana ciepła" – informuje Witold Wołczyk, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Przemyślu.
Na placu przed dawnym Gimnazjum nr 2 na ul. Ratuszowej od 13 grudnia stanie namiot z wieszakami, na których chętni będą mogli zostawiać ciepłe ubrania, a potrzebujący zabrać je stamtąd zupełnie za darmo. Punkt będzie czynny od najbliższego czwartku od godz. 8.00 do 22.00.
Wydarzeniu patronują prezydent Przemyśla Wojciech Bakun i przewodnicząca rady miejskiej Ewa Sawicka.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Still doesn't know to change computer username in windows 10 operating system then from our website https://computernamewindows10.com/ get the tutorial to change computer username in easiest way by getting help support from our tutorial.
Still doesn't know to change computer username in windows 10 operating system then from our website https://computernamewindows10.com/ get the tutorial to change computer username in easiest way by getting help support from our tutorial.
Fajna inicjatywa. Brawo Wy