Reklama

Wypadek! Już nie ma utrudnień na trasie Łańcut – Leżajsk

Do zdarzenia doszło dziś, 21 stycznia, po godz. 10, na drodze wojewódzkiej nr 877, w pobliżu przejazdu kolejowego w Łańcucie.

W kierunku Leżajska mazdą jechała 29-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego. Ul. Dębnik poruszała się natomiast kierująca citroenem 19-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego. Jak wstępnie ustalili policjanci, to 19-latka, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zdarzenia z mazdą. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły obie kierujące pojazdami.

Uczestnikom zdarzenia udzielana jest pomoc medyczna. Na tym odcinku trasy Łańcut – Leżajsk występują utrudnienia w ruchu.

Aktualizacja g. 13.30.
Już nie ma utrudnień.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gs - niezalogowany 2019-01-21 19:02:25

    Proponuję ustalić czy 19-letnia osoba była kobietą czy mężczyzną, bo w połowie tekstu jej płeć się zmienia dwukrotnie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    William - niezalogowany 2019-01-25 09:12:53

    Oh! Just hoping no one got serious injury in the incident happened and situation has been under control by the police and security department. William, By profession working as assignment helper at Elite Assignment where university students are getting best assignment help from the top academic writers.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości