W późny niedzielny wieczór doszło do tragicznego wypadku z udziałem motoszybowca.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że motoszybowiec z dwoma dziewiętnastoletnimi mężczyznami na pokładzie rozbił się w pobliżu prywatnego, trawiastego lotniska w Górkach. Po uderzeniu w ziemię, maszyna miała stanąć w płomieniach.
Jeden z poszkodowanych zdołał się wydostać i został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do krakowskiego szpitala. Drugi poniósł śmierć na miejscu. Sprawą zajmuje się Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze