Reklama

Wypadek na autostradzie. Pomocy udzielał ratownik po służbie [ZDJĘCIA]

16/03/2020 19:02

Wracający z Rzeszowa ratownik był pierwszym kierowcą, który znalazł się na miejscu wypadku.

Nasz pracownik, ratownik medyczny Marcin Baryła, wracał karetką z przejazdu technicznego z serwisu w Rzeszowie. Około godziny 16.20 na autostradzie na wysokości miejscowości Chłopice najechał na wypadek drogowy. Pojazd w którym podróżowało dwie osoby, dachował, po czym uderzył w bariery ochronne. Marcin Baryła zachował się w pełni profesjonalnie, wzywając służby ratunkowe, zabezpieczając miejsce zdarzenia oraz udzielając pierwszej pomocy obu poszkodowanym – opisuje zdarzenie z dzisiejszego popołudnia marek Janowski, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Pacjenci zostali przekazani zadysponowanemu do zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego z Jarosławia i trafili do szpitala. W akcji ratunkowej brały także udział jednostki PSP Jarosław i policjanci z KPP Jarosław.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ahaaa - niezalogowany 2020-03-16 19:35:56

    Ratownik po służbie jeździ na przeglądy służbowym samochodem? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    .... - niezalogowany 2020-03-16 19:49:55

     Do ahaaa A co po na dyżurze ma jechać na przegląd a karetka przestać jeździć do pacjentów i ratować życie. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-03-16 20:08:16

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama