Na autostradzie A4 w Chałupkach (powiat przeworski) doszło do wypadku, w którym ucierpiały trzy osoby.
Do zdarzenia doszło kilka dni temu w godzinach rannych. Jak wynikało z wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem marki Daimlerchrysler, 72-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, wyjeżdżając z drogi serwisowej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Doprowadził tym samym do zderzenia z peugeotem, którym kierowała 37-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego. Kierująca peugeotem oraz jej pasażer, a także pasażerka daimlerchryslera trafili do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
a co to za autostrada na zdjęciu?