Reklama

Wypadek na DW 986. Zderzenie quada z peugeotem

Do wypadku doszło wczoraj, 21 lutego, o godz. 18.30, na drodze wojewódzkiej nr 986 w Okoninie.

Mundurowi podają, że kierujący peugeotem 58-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu quadem.

21-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego został ranny i trafił do szpitala.

Kirerowcy byli trzeźwi.

Policjanci ustalaja dokładne okoliczności zdarzenia.


fot.KPP Ropczyce
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama