Do wypadku doszło wczoraj, 21 lutego, o godz. 18.30, na drodze wojewódzkiej nr 986 w Okoninie.
Mundurowi podają, że kierujący peugeotem 58-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu quadem.
21-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego został ranny i trafił do szpitala.
Kirerowcy byli trzeźwi.
Policjanci ustalaja dokładne okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze