Reklama

Wypadek na obwodnicy Radymna. 4 osoby w szpitalu po zderzeniu 3 pojazdów [ZDJĘCIA CZYTELNICZKI]

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 23 maja, przed godz. 7 przy zjeździe na Skołoszów na obwodnicy Radymna.

Mundurowi z KPP Jarosław wstępnie informują, że kierująca mercedesem 45-letnia obywatelka Ukrainy podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu bmw. Jechał nim 23-latek z gminy Orły.

Doszło do zderzenia pojazdów, którego siła przesunęła bmw na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzyło w audi. Ostatnim pojazdem kierowała 48-letnia mieszkanka gminy Radymno.

Do szpitala zabrano 4 osoby: kierującego bmw i jego pasażera oraz kierującą audi i jej pasażerkę.

Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. 

Reklama

Droga o g. 11 była zablokowana, wyznaczono objazdy przez miasto Radymno.


fot.KPP Jarosław
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama