Jedna osoba trafiła do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa.
Kierowca peugota 206 nie zachował ostrożności i najechał na tył renault laguna, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.
– Jedna osoba została przewieziona do szpitala wojewódzkiego w Przemyślu z podejrzeniem urazu kręgosłupa na odcinku szyjnym – podał Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
Do zdarzenia doszło dzisiaj popołudniu, gdy padał deszcz. – Warunki na drogach są trudne, jest mokro i ślisko, dlatego prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności – apeluje M. Janowski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.badzmy ostrozni i nie zatrzymujmy sie nagle bo pieszy stoi , a pieszy niech poczeka gdy pojazd jest dwa metry przed przejsciem niech nie wchodzi NAGLE, napewno kierca , jak nie pierwszy to drugi sie zatrzyma. kierowco , a jesli chcesz ustąpic pieszemu to przynajmniej 50 metrow przed przejsciem przyhamuj.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
badzmy ostrozni i nie zatrzymujmy sie nagle bo pieszy stoi , a pieszy niech poczeka gdy pojazd jest dwa metry przed przejsciem niech nie wchodzi NAGLE, napewno kierca , jak nie pierwszy to drugi sie zatrzyma. kierowco , a jesli chcesz ustąpic pieszemu to przynajmniej 50 metrow przed przejsciem przyhamuj.